Co robimy?


Oprócz przygotowywania własnych materiałów publicystycznych i dokumentalnych świadczymy usługi outsourcingowe dla wydawców prasowych i mediów elektronicznych. Zakres naszych działań to badanie, dokumentacja, analiza i przygotowywanie do publikacji materiałów, których stopień skomplikowania wymaga znacznego nakładu pracy i czasu oraz długoletniego doświadczenia i kontaktów w sferach polityki, administracji publicznej, biznesu, dyplomacji, organów porządku publicznego i ochrony państwa, a także sił zbrojnych.

Nasze główne obszary zainteresowań stanowią bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe, bezpieczeństwo energetyczne, rynki kapitałowe i instytucje finansowe, prywatyzacja i inwestycje zagraniczne, polityka wewnętrzna i zagraniczna Polski, UE, a także Bliski i Środkowy Wschód ze szczególnym uwzględnieniem krajów znajdujących się w kręgu wpływów języka perskiego (Iran, Afganistan, Tadżykistan, Azerbejdżan, Uzbekistan, Turkmenistan itd.).

Nasza oferta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku mediów na materiały przekrojowe, analityczne i śledcze, których nie są w stanie samodzielnie zrealizować media workerzy coraz częściej zastępujący profesjonalnych dziennikarzy w redakcjach.